Wręczenie nagród w konkursie „Powiatowy Test Wiedzy o Tytoniu”!
Z ogromną dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły świetnie zaprezentowali swoją wiedzę w konkursie „Powiatowy Test Wiedzy o Tytoniu” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Węgorzewie.I miejsce zdobyła Paulina Stępniak z klasy VI DWyróżnienia trafiły do Julii Walickiej z klasy VI D oraz Anny Piszczatowskiej z klasy VI B. Dziś, 24 listopada, w miłej i uroczystej atmosferze, nasze uczennice odebrały cenne nagrody w Starostwie Powiatowym w Węgorzewie.Serdecznie gratulujemy wiedzy, wygranej i wspaniałego zaangażowania! Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic i życzymy im kolejnych sukcesów!